Redovan rad neurokirurške i ortopedske ambulante – tu smo zbog Vas!

http://www.specijalna-bolnica-aksis.hr/wp-content/uploads/2015/09/doctor_3.jpgRedovan rad neurokirurške i ortopedske ambulante – tu smo zbog Vas!

Dragi naši pacijenti, koristimo ovu priliku da Vas informiramo kako naše neurokirurške i ortopedske ambulante i dalje djeluju. Otvoreni smo zbog Vas, jer smo svjesni da Vaša bol ne može čekati.

Poštujemo stroge mjere prevencije, dezinfekcije i sterilizacije, te temelje rada na siguran način. Upravo zahvaljujući poštivanju i praćenju mjera prevencije i zaštite našeg vrijednog osoblja, radnih prostora i  Vas – naših pacijenata, mi smo Vam i dalje na raspolaganju. Slobodno nas kontaktirajte za Vaš termin pregleda:

Odjel za neurokirurgiju (dr. Robert Saftić i dr. Karlo Houra)

📧 aksis@specijalna-bolnica-aksis.hr
☎️ 01/3877-413

Odjel za ortopediju (dr. Mladen Miškulin i dr. Andrej Radić)
📧 aksis@aksis.hr
☎️ 01/3877-890

Ujedno molimo Vas da obratite pažnju na nekoliko važnih činjenica:

• koristite kaljače koje su za Vas pripremljene
  • dezinficirajte ruke na postavljenim aparatima
  • ukoliko imate bilo kakve simptome prehlade (povišena temperatura, respiratorni problemi, bolovi u mišićima, kašalj) molimo da to naglasite prilikom dogovaranja termin

Vaša Specijalna bolnica AKSIS