Bodybuilding nakon operacije kralježnice – da, moguće je!

Prije nekoliko dana nam je bodybuilder  i poslovni čovjek iz Ujedinjenoga kraljevstva poslao pismo u kojem nam je objasnio svoje trenutno stanje. Samo nekoliko dana nakon operacije, pacijent je letio u inozemstvo zbog posla i bio je vrlo sretan ishodom svoje operacije. Danas, tri mjeseca kasnije, vratio se svim svojim dnevnim aktivnostima koje uključuju vrlo zaposlen životni stil i sport. Priča o njegovoj operaciji može se pronaći na ovoj poveznici. Evo dijela njegovoga pisma 3 mjeseca nakon operacije:

“Prvo sam se htio zahvaliti na vašim iznimnim uslugama, liječenju i post-operativnoj brizi spinalne kirurgije u Hrvatskoj. Iznimno je preslaba riječ kako bi se objasnilo koliko sam bio zadivljen cijelim procesom. Osjećao sam se razmaženo i nisam htio ići kući nakon sve te pažnje LOL!!!! Nacionalni zdravstveni sustav i čak i moj privatni zdravstveni sustav moraju znatno napredovati kako bi se uopće mogli približiti.”

S.B. iz Engleske

S.B. tijekom natjecanja